***Hotel Apartman

Všechny služby  Image

Hotel nabízí ubytování v moderně zařízených hotelových pokojích. V pokojích naleznete vlastní sociální zařízení s hotelovou kosmetikou, velké ručníky, lednici a LCD televizi se satelitním příjmem. Připojení k internetu přes LAN nebo WIFI zdarma je samozřejmostí. K dispozici Vám bude také kuchyňka na patře. V součastnosti nabízíme 13 nadstandardně vybavených hotelových pokojů. Pro on-line rezervaci za nejvýhodnějších možných podmínek využijte prosím rezervační formulář na oficiálních stránkách www.apartmanstudent.cz


Hotel Apartman sídlí v jižní části Prahy na velmi dobře dostupném místě. Nabízí moderní pokoje s balkonem a kabelovým internetem. Na místě je k dispozici veřejné parkoviště zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené antialergickými matracemi, TV s plochou obrazovkou a lednicí. Jejich součástí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem. Volně můžete používat prakticky vybavenou společnou kuchyň, která se nachází na patře. Wi-Fi je k dispozici všude zdarma. Na místě můžete využít různé služby a zařízení. Patří k nim restaurace à la carte, která podává pokrmy české i mezinárodní kuchyně, a obchod s potravinami a smíšeným zbožím. Hosté se odreagují mimo jiné ve fitness centru nebo hudebním klubu. Recepce je otevřená nepřetržitě. Kunratický les je vzdálený 500 metrů, rybník Šeberák 1 km. Do areálu koupaliště na Hostivařské přehradě dojedete za 10 minut. Autobusová zastávka Volha se nachází přímo za budovou. Na stanici metra Chodov odtud dojedete autobusem za 5 minut. Hromadnou dopravou se dostanete na hlavní nádraží za 20 minut.

Hotelové pokoje poskytují ubytování v moderně vybavených pokojích, obklopené klidným prostředím. Dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány jsou situované v prestižní jižní čtvrti Praha 4 – Kunratice, v areálu poskytujících mnoho zajímavých služeb. Součástí vybavení apartmánů je vlastní sociální zařízení, lednice, LCD televize, kabelové připojení k internetu zdarma a pravidelná výměna ložního prádla.

V budově se nachází 13 nadstandardně vybavených pokojů. Dále Hotel Apartman nabízí restauraci s celodenním provozem, fitness, music club a široká nabídka zábavných, sportovních a kulturních aktivit, v neposlední řadě pak i prodejna se smíšeným zbožím přímo vedle recepce hotelu.

K dispozici máme dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové pokoje.

Pro on-line rezervaci ***HOTELU APARTMAN za nejvýhodnějších možných podmínek využijte prosím rezervační formulář na oficiálních stránkách www.apartmanstudent.cz

Rezervační on-line formulář pro závaznou rezervaci ubytování:

http://www.apartmanstudent.cz/rezervacni-system.html

  • vlastní sociální zařízení (sprcha, 2x umyvadlo, zavislé WC)
  • lednička
  • LCD TV
  • psací stoly
  • vestavěná skříň
  • stolní lampička
  • lůžko s protialergení matrací a úložným prostorem
  • internetové připojení
  • pravidelná výměna ložního prádla

Kontaktujte nás a rezervujte si pokoj


Chemická 951
Praha 4 – Kunratice
V případě jakýchkoli dotazů nám volejte nebo pište na
+420 608 777 535  Flag CZ Flag EN
+420 255 785 811  Flag CZ Flag EN
E–mail: rezervace@apartmanstudent.cz
  1. Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

    HOTEL APARTMAN     v Praze     hodnocení