Aktuality

RSS
Nadpis novinky

O projektu

Studentská léta patří mezi ta nejlepší a jejich neodmyslitelnou součástí je život na vysokoškolské koleji. Pro velký zájem o vysokoškolské ubytování nejen mimopražských a zahraničních studentů jsme pro Vás připravili výjimečné bydlení v novém moderním objektu v lokalitě Praha - Kunratice.
V budově kolejí se nachází 125 prosluněných, nadstandardně vybavených pokojů v provedení LUX, dále také restaurace, music club a fitcentrum.

Zobrazit celou novinku
Nadpis novinky

Blížíme se do finále

Veškeré stavební práce jsou dokončeny a právě probíhá kolaudační řízení. V přiložené fotogalerii se můžete podívat, jak studentské apartmány vypadají - zatím bez vybavení.

Zobrazit celou novinku
Nadpis novinky

Stavební práce se rozjely na plné obrátky

Po dokončení hrubé stavby byly započaty další stavební práce dle harmonogramu stavebních prací. Jsou hotové kompletně hrubé omítky a rastry SDK podhledů. ZTI a topení je z 80% nataženo po celém objketu. Započaly práce na slabo a silno proudu a Vzduchotechnice. Objekt tak získává stále víc a víc konkrétnější tvář.

Zobrazit celou novinku
Nadpis novinky

Dokončena hrubá stavba

Realizace projektu studentského bydlení pokračuje dle plánu a v současné době je dokončena hrubá stavba a budou započaty další stavební práce dle harmonogramu stavebních prací.

Zobrazit celou novinku
Nadpis novinky

Stavba úspěšně pokračuje

Prvotřídní ubytovací zařízení pro studenty získává stále konkrétnější tvary. Realizace unikátního projektu vytrvale pokračuje, podle plánu se budoucí nájemníci luxusních apartmánů mohou těšit...

Zobrazit celou novinku
Nadpis novinky

Výstavba zahájena

Pro velký zájem o studentské bydlení jsme právě započali výstavbu moderního objektu se zaměřením na ubytování studentů, který bude otevřen 1. 9. 2011 v areálu studentských kolejí v Praze 4 – Kunraticích...

Zobrazit celou novinku

Kontaktujte nás a rezervujte si pokoj


Chemická 951
Praha 4 – Kunratice
V případě jakýchkoli dotazů nám volejte nebo pište na
+420 608 777 535  Flag CZ Flag EN Flag RU
+420 255 785 811  Flag CZ Flag EN Flag RU
E–mail: rezervace@apartmanstudent.cz
  1. Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

    HOTEL APARTMAN     v Praze     hodnocení