O projektu

Všechny novinky  Image

Studentská léta patří mezi ta nejlepší a jejich neodmyslitelnou součástí je život na vysokoškolské koleji. Pro velký zájem o vysokoškolské ubytování nejen mimopražských a zahraničních studentů jsme pro Vás připravili výjimečné bydlení v novém moderním objektu v lokalitě Praha - Kunratice.
V budově kolejí se nachází 125 prosluněných, nadstandardně vybavených pokojů v provedení LUX, dále také restaurace, music club a fitcentrum.


Vysokoškolské koleje Praha Kunratice - areál

Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány jsou situované v prestižní čtvrti Praha 4 - Kunratice, v areálu kolejí, kde sídlí na pět tisíc studentů. Areál poskytuje širokou nabídku zábavných, sportovních a kulturních aktivit a klubových akcí.

V každém pokoji je samozřejmě možnost připojení k Internetu. Můžete využít celodenní stravování přímo v restauraci nebo si nakoupit občerstvení v prodejně potravin. K dispozici jsou dvě studovny, prádelny, místnost na uložení sportovních potřeb (kola studentů..) a kopírovací služby.

Parkování v areálu je bezplatné. Objekt je snadno dostupný MHD (zastávka ve vzdálenosti cca 50 m) a navíc je umístěn v atraktivní lokalitě se zajímavým okolím, kde lze navštívit třeba Kunratický les (ke studiu v příjemném prostředí zeleně jako stvořený), nákupní centrum Chodov, koupaliště Šeberák, volejbalová a tenisová hřiště a podobně.

Kontaktujte nás a rezervujte si pokoj


Chemická 951
Praha 4 – Kunratice
V případě jakýchkoli dotazů nám volejte nebo pište na
+420 608 777 535  Flag CZ Flag EN Flag RU
+420 255 785 811  Flag CZ Flag EN Flag RU
E–mail: rezervace@apartmanstudent.cz
  1. Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

    HOTEL APARTMAN     v Praze     hodnocení