Projekt ApartmanStudent

Služby pro studenty

V našich apartmánech naleznete nadstandardní vybavení - vlastní sociální zařízení, lednice na každém pokoji, pracovní stoly s lampičkami, skříně, postele, WIFI i LAN internet, kuchyňka - společná pro celé patro a pravidelná výměna ložního prádla. V okolí naleznete restaurace, sportovní centra, obchody, MHD, Kunratický les, hřiště, polikliniku a kosmetická střediska.

 

Detailní rozpis poskytovaných služeb v APARTMAN STUDENT:

 • recepce 24/7
 • vysokorychlostní internet WIFI + LAN
 • lednice v každém pokoji
 • FITNESS centrum SIVI s vlastním certifikovaným trenérem
 • prádelna
 • bezpečnostní kamery v celém areálu
 • 3x výtahy
 • bezbariérový přístup
 • oddělené toalety na všech pokojích
 • nápojové a snackové automaty
 • údržba

Nadpis sluzby

Bydlení a studium

Naše koleje a apartmány nabízejí ubytování a bydlení pro studenty v klidném prostředí, se všemi službami potřebnými pro kvalitní vysokoškolské studium. Nabízíme nadstandardní vybavení – vlastní sociální zařízení, lednice, varná konvice, LCD televize, stoly, skříně, postele, internet, kuchyňka - společná pro celé patro a pravidelná výměna ložního prádla. V okolí kolejí v lokalitě Praha - Kunratice naleznete restaurace, sportovní centra, obchody, MHD, Kunratický les, hřiště, polikliniku a kosmetická střediska. Možnost pronájmu i samostatného pokoje.

Zobrazit více informací
Nadpis sluzby

Sport

Pro milovníky sportu jsou v okolí naší vysokoškolské koleje v lokalitě Praha - Kunratice k dispozici cyklostezky o délce až 10 km, tenisový kurt s antukovým povrchem, krytá tenisová hala, volejbalová či fotbalová hřiště.

Zobrazit více informací
Nadpis sluzby

Zábava

Ubytování v našich kolejích znamená pro studenty možnost v letních měsících navštěvovat koupaliště Šeberák, tenisové, volejbalové či fotbalové hřiště. V blízkosti je nákupní centrum Chodov a pro milovníky přírody Kunratický les.

Zobrazit více informací
Nadpis sluzby

***Hotel Apartman

Hotel nabízí ubytování v moderně zařízených hotelových pokojích. V pokojích naleznete vlastní sociální zařízení s hotelovou kosmetikou, velké ručníky, lednici a LCD televizi se satelitním příjmem. Připojení k internetu přes LAN nebo WIFI zdarma je samozřejmostí. K dispozici Vám bude také kuchyňka na patře. V součastnosti nabízíme 13 nadstandardně vybavených hotelových pokojů. Pro on-line rezervaci za nejvýhodnějších možných podmínek využijte prosím rezervační formulář na oficiálních stránkách www.apartmanstudent.cz

Zobrazit více informací
Nadpis sluzby

Apartman student restaurace Buddies

Součástí ubytování pro studenty Apartman student je také nová restaurace Buddies, jejíž moderní a čisté prostředí ocení nejen studenti z okolních kolejí. Denně jsou připravovány snídaně a obědové menu sestavené z právě dostupných surovin. Na stálém jídelním lístku naleznete s láskou připravené burgery, steaky a pizzy.

Zobrazit více informací

Kontaktujte nás a rezervujte si pokoj


Chemická 951
Praha 4 – Kunratice
V případě jakýchkoli dotazů nám volejte nebo pište na
+420 608 777 535  Flag CZ Flag EN Flag RU
+420 255 785 811  Flag CZ Flag EN Flag RU
E–mail: rezervace@apartmanstudent.cz
 1. Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

    HOTEL APARTMAN     v Praze     hodnocení