Projekt ApartmanStudent

Služby pro studenty

V našich apartmánech naleznete nadstandardní vybavení - vlastní sociální zařízení, lednice na každém pokoji, pracovní stoly s lampičkami, skříně, postele, WIFI i LAN internet, kuchyňka - společná pro celé patro a pravidelná výměna ložního prádla. V okolí naleznete restaurace, sportovní centra, obchody, MHD, Kunratický les, hřiště, polikliniku a kosmetická střediska.

 

Detailní rozpis poskytovaných služeb v APARTMAN STUDENT:

 • recepce 24/7
 • vysokorychlostní internet WIFI + LAN
 • lednice v každém pokoji
 • FITNESS centrum SIVI s vlastním certifikovaným trenérem
 • prádelna
 • bezpečnostní kamery v celém areálu
 • 3x výtahy
 • bezbariérový přístup
 • oddělené toalety na všech pokojích
 • nápojové a snackové automaty
 • údržba

Nadpis sluzby

Bydlení a studium

Naše koleje a apartmány nabízejí ubytování a bydlení pro studenty v klidném prostředí, se všemi službami potřebnými pro kvalitní vysokoškolské studium. Nabízíme nadstandardní vybavení – vlastní sociální zařízení, lednice, varná konvice, LCD televize, stoly, skříně, postele, internet, kuchyňka - společná pro celé patro a pravidelná výměna ložního prádla. V okolí kolejí v lokalitě Praha - Kunratice naleznete restaurace, sportovní centra, obchody, MHD, Kunratický les, hřiště, polikliniku a kosmetická střediska. Možnost pronájmu i samostatného pokoje.

Zobrazit více informací
Nadpis sluzby

Sport

Pro milovníky sportu jsou v okolí naší vysokoškolské koleje v lokalitě Praha - Kunratice k dispozici cyklostezky o délce až 10 km, tenisový kurt s antukovým povrchem, krytá tenisová hala, volejbalová či fotbalová hřiště.

Zobrazit více informací
Nadpis sluzby

Zábava

Ubytování v našich kolejích znamená pro studenty možnost v letních měsících navštěvovat koupaliště Šeberák, tenisové, volejbalové či fotbalové hřiště. V blízkosti je nákupní centrum Chodov a pro milovníky přírody Kunratický les.

Zobrazit více informací
Nadpis sluzby

***Hotel Apartman

Hotel nabízí ubytování v moderně zařízených hotelových pokojích. V pokojích naleznete vlastní sociální zařízení s hotelovou kosmetikou, velké ručníky, lednici a LCD televizi se satelitním příjmem. Připojení k internetu přes LAN nebo WIFI zdarma je samozřejmostí. K dispozici Vám bude také kuchyňka na patře. V součastnosti nabízíme 13 nadstandardně vybavených hotelových pokojů. Pro on-line rezervaci za nejvýhodnějších možných podmínek využijte prosím rezervační formulář na oficiálních stránkách www.apartmanstudent.cz

Zobrazit více informací

Kontaktujte nás a rezervujte si pokoj


Chemická 951
Praha 4 – Kunratice
V případě jakýchkoli dotazů nám volejte nebo pište na
+420 608 777 535  Flag CZ Flag EN
+420 255 785 811  Flag CZ Flag EN
E–mail: rezervace@apartmanstudent.cz
 1. Položky označené (*) hvězdičkou jsou povinné.

    HOTEL APARTMAN     v Praze     hodnocení